paperclip paperclip

День миру

За ініціативою Генеральної Асамблеї ООН 21вересня відзначають в усьому світі день миру. 
У рамках святкування Міжнародного Дня Миру в навчальному закладі проходили заходи, мета яких - привернення уваги до проблеми миру і ефективних способів його досягнення.
Учні початкових класів спільно виготовляли колаж «Діти – за мир». Була проведена виставка дитячих малюнків «Ми за мир!» , а також конкурс малюнка на асфальті «Мир потрібен як життя!».Нехай дитячі малюнки з яскравим усміхненим сонечком або дитячі хорові пісні про дружбу комусь і здадуться невинними іграми, але вони мають глибокий зміст і виражають заклик до тих, хто ще не відмовився від зброї, все ж таки це зробити.
Класні керівники 5-11 класів провели виховні години на тему години «Світу – мир!», 1- 4 класів «»Мир на землі – радість у родині»
В навчальному закладі була проведена радіолінійка «Безцінне слово мир,страшне слово – війна» та флеш-моб «Голуб миру», який провели дівчата-старшокласниці із учнівського парламенту. Організовано випуск інформаційного вісника «Світове щастя неможливе без миру на Землі» та виставка книжок «Під мирним небом».


Мир на землі — це затишок і тиша,
Це сміх дитячий і душі політ,
Коли поет чарівні вірші пише
Про незвичайний, дивовижний світ.
Мир на землі — це росяні світанки,
Краса і творчість, пісня у гаях.
Мир на землі — це вечори і ранки
Із радістю і щастям у серцях.
Мир на землі — це дім і мама, й тато,
Й любові стільки — просто через край!