Майбутнім першокласникам, зарахування до закладу освіти

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

 

Селищенський ліцей Гніванської міської ради оголошує набір учнів до 1 класу на 2024/2025 навчальний рік.
Прийом документів для зарахування до 1 класу розпочинається 01.05.2025 року та здійснюватиметься щодня з 8°° по 9°° та з 15°° по 16°° (окрім суботи та неділі).
Докумети, які необхідно подати:
1) копію свідоцтва про народження дитини;
2) копію довідки про місце реєстрації місця проживання дитини (додаток 13);
3) паспорт заявника;
4) медична довідка 086-у ( можна подати до 21.08.2024);
5) копія довідки про щеплення;
6) інші документи, які підтверджують наявність пільг.
На Ваших дітей чекають комфортні і безпечні умови навчання та кваліфіковані педагоги!
 
ЯКА ДОВІДКА ПОТРІБНА ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ШКОЛИ

Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд. Після медогляду видається для  надання медичному працівнику загальноосвітнього навчального закладу Форма № 0 086-1/о “Довідка учня  загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду”. У разі,  якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Відповідно, медичні працівники шкільних навчальних закладів володітимуть необхідною інформацією про стан здоров'я дитини.

 ПРО ФОРМИ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ

Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у "Карті профілактичних щеплень"  (форма № 063/о). "Карта профілактичних щеплень", яка містить цю форму ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах. Відповідно, довідка про проведені щеплення, що містяться у формі № 063/о, дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

 4. Копія та оригінал документу, який підтверджує місце проживання дитини.

          До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років.

Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року. 

 -        Надання документів дитини до зарахування в 1 клас здійснюється батьками, або особами, що їх замінюють.

 -        Присутність дитини при наданні документів не є обов'язковою, оскільки співбесіда з нею проводитись не буде.

      ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДО 2-9-Х КЛАСІВ ЗАКЛАДУ

         Як правило, зарахування дітей до перевідних класів здійснюється за умови переводу дитини з одного навчального закладу до іншого. Підставою для зарахування дитини є:

1. Заява батьків.

2. Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти.

3. Медична довідка дитини встановленого зразка Форма № 0 086-1/о  (оригінал).

4. Особова справа дитини.

 

Вступ до 1 класу

Алгоритм прийому документів

1.Нормативні документи, що регулюють вступ до 1 класуПорядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затверджений наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 р. за № 564/32016. 

2. Термін початку прийому документів для вступу дитини до 1 класу на 2022/2023 н.р.

Слідкуйте за нашим сайтом. За місяць до початку прийому документів, на сайті закладу буде розміщено оголошення. Прийом документів буде здійснюватися за попереднім записом, відповідним графіком із дотриманням санітарно-гігієнічних та епідемічних заходів.

3. Хто подає документи для вступу дитини до 1 класу?

Документи подаються одним з батьків дитини або їх законними представниками особисто.

4. Необхідні документи для зарахування до 1 класу.

Одному з батьків необхідно надати:

 заява;

— посвідчення особи;

— оригінал та копію свідоцтва про  народження  дитини;

— оригінал або копії медичної довідки за формою ПОД № 086-1/0, затвердженою наказом МОЗ України від 16.08.2010 р. № 682, яка містить інформацію про результати медичного огляду та рекомендації щодо занять фізичної культури;

— довідка за формою № 063/0 «Картка профілактичних щеплень», затверджена наказом МОЗ України від 10.01.2006 р. № 1 (лист МОН України від 29.03.2018 р. № 111-01/89);

— оригінали документів та їх копії, що підтверджують право  дитини  на  першочергове  зарахування (у разі необхідності);

 у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини, до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну чи повну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витяг з протоколу засідання ПМПК.

5. Право першочергового зарахування до 1 класу

Першочергово до 1 класу зараховуються діти:

— місце проживання яких чи одного з батьків на території обслуговування закладу підтверджене документально,

— які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у Селищенському ЗЗСО І-ІІІ ст.

— дітьми працівників закладу

6. Документи. що підтверджують місце  проживання дитини на території обслуговування закладу.

Для підтвердження інформації про місце проживання дитини надається оригінал одного з таких документів (за вибором особи, яка подає заяву):

— паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні) одного з батьків дитини чи законних представників;

— довідка про реєстрацію місця проживання особи (дитини або одного з її батьків чи законних представників);

— довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

— інший офіційний документ, що містить інформацію про місце проживання дитини та/або одного з її батьків чи законних представників.

 7. Інклюзивна освіта

Підтвердженням інформації про належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами є висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами.  Під час подання заяви надається оригінал відповідного документа.

8. Закріплення території обслуговування за закладом.

Згідно з частиною 2 статті 66 Закону України «Про освіту» територію обслуговування за закладами початкової та базової середньої освіти закріплюють районні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад.

9. Зарахування дітей на вільні місця.

На вільні місця діти зараховуються за результатами жеребкування, основні положення якого передбачені розділом II Порядку (наказ МОН України від 16.04.2018 № 367)

 

!ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ 

Селищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Гніванської міської ради Вінницької області оголошує набір учнів до 1 класу (вчитель Бабак Тетяна Василівна) на 2022-2023 навчальний рік.

Прийом документів для зарахування до 1 класу розпочнеться з 25.04.2022 року та здійснюватиметься щодня з 10:00 по 15:00 (окрім суботи та неділі).

Докумети, які необхідно подати:

1) копію свідоцтва про народження дитини;

2) копію довідки про місце реєстрації місця проживання дитини (додаток 13);

3) паспорт заявника;

4) медична довідка 086-у  ( можна подати до 15.08.2022);

5) копія довідки про щеплення.

На Ваших дітей чекають  комфортні і безпечні умови навчання та кваліфіковані

педагоги!

 

Шановні батьки майбутніх першокласників!

  Розпочато прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1 класу.

Заяви можна подати до закладу освіти за графіком  

             Зарахування дітей до 1 класу здійснюється у відповідності до Наказу МОН № 367 від 16.04.2018 р. «Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

1.     Зарахування дітей до 1 класу здійснюється відповідно до закріпленої території обслуговування, на якій проживає дитина чи один із батьків.

2.         Для зарахування до 1 класу необхідно подати такі документи:

1)         Заява.

2)     Копія свідоцтва про народження дитини (з пред’явленням оригіналу). 

3)     Оригінал або копії медичної довідки за формою ПОД № 086-1/0, затвердженою наказом МОЗ України від 16.08.2010 р. № 682, яка містить інформацію про результати медичного огляду та рекомендації щодо занять фізичної культури. 

4)     Довідка за формою № 063/0 «Картка профілактичних щеплень», затверджена наказом МОЗ України від 10.01.2006 р. № 1 (лист МОН України від 29.03.2018 р. № 111-01/89). 

5)     Один з документів, визначений пунктом 5 розділу ІІ цього Порядку (у разі необхідності підтвердження права на першочергове зарахування) – паспорт або довідка про реєстрацію місця проживання (оригінал та копія відповідного документа).

 6)    У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини, до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну чи повну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витяг з протоколу засідання ПМПК.

5.     Наказ про кількість зарахованих учнів до 1 класу та їх список буде оприлюднено на сайті школи в рубриці «Охоплення навчанням».