Майбутнім першокласникам

Шановні батьки майбутніх першокласників!

  Розпочато прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1 класу.

Заяви можна подати до закладу освіти за графіком  

             Зарахування дітей до 1 класу здійснюється у відповідності до Наказу МОН № 367 від 16.04.2018 р. «Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

1.     Зарахування дітей до 1 класу здійснюється відповідно до закріпленої території обслуговування, на якій проживає дитина чи один із батьків.

2.         Для зарахування до 1 класу необхідно подати такі документи:

1)         Заява.

2)     Копія свідоцтва про народження дитини (з пред’явленням оригіналу). 

3)     Оригінал або копії медичної довідки за формою ПОД № 086-1/0, затвердженою наказом МОЗ України від 16.08.2010 р. № 682, яка містить інформацію про результати медичного огляду та рекомендації щодо занять фізичної культури. 

4)     Довідка за формою № 063/0 «Картка профілактичних щеплень», затверджена наказом МОЗ України від 10.01.2006 р. № 1 (лист МОН України від 29.03.2018 р. № 111-01/89). 

5)     Один з документів, визначений пунктом 5 розділу ІІ цього Порядку (у разі необхідності підтвердження права на першочергове зарахування) – паспорт або довідка про реєстрацію місця проживання (оригінал та копія відповідного документа).

 6)    У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини, до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну чи повну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витяг з протоколу засідання ПМПК.

5.     Наказ про кількість зарахованих учнів до 1 класу та їх список буде оприлюднено на сайті школи в рубриці «Охоплення навчанням».