paperclip paperclip

Правила прийому до закладу

                                                ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ПЕРШИХ КЛАСІВ

 

 

 Що потрібно взяти для надання документів дитини

до 1 класу на 2022 - 2023 н.р. у ЗЗСО

 1. Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас (заяву батьки напишуть в день подання документів з пред'явленням документа, що посвідчує особу заявника).

  2. Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред'являється оригінал відповідного документа);

 3. Медична довідка дитини встановленого зразка (оригінал).

 ЯКА ДОВІДКА ПОТРІБНА ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ШКОЛИ

Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд. Після медогляду видається для  надання медичному працівнику загальноосвітнього навчального закладу Форма № 0 086-1/о “Довідка учня  загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду”. У разі,  якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Відповідно, медичні працівники шкільних навчальних закладів володітимуть необхідною інформацією про стан здоров'я дитини.

 ПРО ФОРМИ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ

Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у "Карті профілактичних щеплень"  (форма № 063/о). "Карта профілактичних щеплень", яка містить цю форму ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах. Відповідно, довідка про проведені щеплення, що містяться у формі № 063/о, дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

 4. Копія та оригінал документу, який підтверджує місце проживання дитини.

          До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років.

Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року. 

 -        Надання документів дитини до зарахування в 1 клас здійснюється батьками, або особами, що їх замінюють.

 -        Присутність дитини при наданні документів не є обов'язковою, оскільки співбесіда з нею проводитись не буде.

      ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДО 2-11-Х КЛАСІВ ЗАКЛАДУ

         Як правило, зарахування дітей до перевідних класів здійснюється за умови переводу дитини з одного навчального закладу до іншого. Підставою для зарахування дитини є:

1. Заява батьків.

2. Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти.

3. Медична довідка дитини встановленого зразка Форма № 0 086-1/о  (оригінал).

4. Особова справа дитини.

5.Свідоцтво про базову освіту та додаток до нього (для здобувачів освіти 10-11 класів)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-zatverdzhennya-poryadku-zarahuvannya-vidrahuvannya-ta-perevedennya-uchniv-do-derzhavnih-ta-komunalnih-zakladiv-osviti-dlya-zdobuttya-povnoyi-zagalnoyi-serednoyi-osviti