Новини

Коронавірус в Україні


Тиждень природничих дисциплін

08 лютого по 12 лютого 2021 року



   Мета тижня:

- розвиток iнтересу учнiв до природничих дисциплін й активiзацiя їхньої пiзнавальної дiяльностi;

- екологічне виховання;

- розвиток критичного мислення;

- формування в учнiв умiння правильно пояснювати явища природи,  видiляти з наявних знань головне, iстотне, робити необхiднi висновки;

- розвивати логічне мислення, уважність, кмітливість;

- виховувати комунікативну компетентність учнів, їх вміння працювати у колективі та  обґрунтовувати свою думку.

 

                 Змістовно пройшла конференція в 9 класі на тему: «В яких професіях використовується географія» та круглий стіл в 10 класі «Географічні професії», які  підготувала вчитель географії Савіцька В.І.

На конференції та круглому столі були представлені доповіді та виступи учнів з тем:

1.Роль географії в житті людини.

2.Основні групи «географічних» професій.

3.Особливості деяких спеціальностей.

4.Де здобути освіту за спеціальністю «Географія» в Україні?

5.Аналіз ринку праці в Україні.

     Під час заходів учні дізналися,що географія - основа багатьох професій. Вона здатна сформувати думку з приводу самовизначення у майбутній професії та вимог, які пред’являє суспільство до якості трудових ресурсів. Щоб підняти престиж географії потрібно культивувати професію географа, сприяти досягненню суспільством розуміння того, що дійсно «без географії ви ніде!»

      На уроці природознавства  в 5 класі пройшов конкурс малюнків «Країна Природознавства» .Учні на основі отриманих знань, фантазії та уяви за допомогою малюнків зображали «Країну Природознавства!»

     Цікаво пройшов КВК «Подорож по періодичній системі» під час якого учні узагальнили знання про хімічні елементи,будову періодичної системи,розвинули память,увагу,кмітливість,створили дух колективності.                        

     Учителем біології Чорною І.П.  були проведені в 6-11 класах змагання за правилами інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». Під час цієї гри учні розширити кругозір з предмету,розвинути критичне мислення,комунікативні навички спілкування в групах.

     Із проведених заходів можна зробити висновок, що вся наша велика шкільна родина цікавиться природою рідного краю, дбайливо ставиться до навколишнього середовища.  Нетрадиційність форм проведення позакласних заходів під час Тижня природничих наук, добровільна участь у ньому, відсутність жорстких обмежень у часі дають змогу педагогу та учням досягти вагоміших результатів, ніж на звичайному уроці.Позаурочні заходи залишають значний слід у свідомості й почуттях дітей, відтак мають велику навчально-пізнавальну та виховну цінність.

 



15.04.2021 | Aдмін

Вернутись назад